Firma Rehberi
A.B.C. GENEL MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. NAİL BİLEN CD. KANTAR İŞ MRKZ. KAT2/204 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422152580


Kategori :


Meslek Grubu :

39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Faaliyet Türü :

ı MAYIN TARAMA - TEMİZLEME İŞLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.B.C. GENEL MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.B.C. GENEL MÜHENDİSLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı MAYIN TARAMA - TEMİZLEME İŞLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.b.c.-genel-muhendislik-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilg.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.b.c.-genel-muhendislik-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilg.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.