Firma Rehberi
A VE A TEKSTİL SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP SANKOPARK ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SANKOPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ SARI GÜLLÜK MAH.RAFET İŞİTMEN CAD.NO23 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

21 - 21 Nolu M.G. KONFEKSİYON-HAZIR GİYİM PERAKENDE SATIŞ MAĞAZALARI

Faaliyet Türü :

ı TEKSTİL VE ANA SÖZLŞEMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A VE A TEKSTİL SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP SANKOPARK ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A VE A TEKSTİL SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP SANKOPARK ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TEKSTİL VE ANA SÖZLŞEMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 21 - 21 Nolu M.G. KONFEKSİYON-HAZIR GİYİM PERAKENDE SATIŞ MAĞAZALARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-ve-a-tekstil-sanayi-ve-pazarlama-limited-sirketi-gaziantep-sankopark.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-ve-a-tekstil-sanayi-ve-pazarlama-limited-sirketi-gaziantep-sankopark.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.