Firma Rehberi
A VE A TEKSTİL AHŞAP MOBİLYA DEKORASYON TURİZM VE TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- AKYOL MAH. MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI. CADDE 9 ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : arifhaksal@mynet.com Telefon : 3422308320


Kategori :


Meslek Grubu :

39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Faaliyet Türü :

ı Loto, vb. sayısal şans oyunlarına ilişkin faaliyetler (piyango biletlerinin satışı dahil) ve ana sözleşmedeki diğer hususlar.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A VE A TEKSTİL AHŞAP MOBİLYA DEKORASYON TURİZM VE TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A VE A TEKSTİL AHŞAP MOBİLYA DEKORASYON TURİZM VE TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Loto, vb. sayısal şans oyunlarına ilişkin faaliyetler (piyango biletlerinin satışı dahil) ve ana sözleşmedeki diğer hususlar. ve meslek türü olarak 39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-ve-a-tekstil-ahsap-mobilya-dekorasyon-turizm-ve-tasimacilik-sanayi-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-ve-a-tekstil-ahsap-mobilya-dekorasyon-turizm-ve-tasimacilik-sanayi-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.