Firma Rehberi
A-S EMLAK İNŞAAT HAYVANCILIK SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİSANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. 3 NOLU CD. AKINALAN İŞ MRK. ALTI NO10 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3423247999 Faks : 90 3423247955


Kategori :


Meslek Grubu :

09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ

Faaliyet Türü :

09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A-S EMLAK İNŞAAT HAYVANCILIK SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİSANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A-S EMLAK İNŞAAT HAYVANCILIK SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİSANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ ve meslek türü olarak 09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-s-emlak-insaat-hayvancilik-sut-ve-sut-urunlerisanayi-ticaret-limited.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-s-emlak-insaat-hayvancilik-sut-ve-sut-urunlerisanayi-ticaret-limited.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.