Firma Rehberi
A-RİNA TEKSTİL İNŞAAT GIDA NAKLİYE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ALAYBEY MH.HALİT SARI İŞ MRK. K6 N25 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3422321152


Kategori :


Meslek Grubu :

18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A-RİNA TEKSTİL İNŞAAT GIDA NAKLİYE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A-RİNA TEKSTİL İNŞAAT GIDA NAKLİYE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-rina-tekstil-insaat-gida-nakliye-uluslararasi-tasimacilik-elektrik-e.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-rina-tekstil-insaat-gida-nakliye-uluslararasi-tasimacilik-elektrik-e.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.