Firma Rehberi
A-R-S TRANS ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİBİRECİK / GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. KIBRIS CD. ZEUGMA İŞ MRK. KAT6 NO 605 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422304502 Faks : +90 3422207325


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı HER NEVİ KARA, HAVA VE DENİZ NAKİL ARAÇLARI İLE YURT İÇİ VE YURT DIŞI EŞYA VE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A-R-S TRANS ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİBİRECİK / GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A-R-S TRANS ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİBİRECİK / GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER NEVİ KARA, HAVA VE DENİZ NAKİL ARAÇLARI İLE YURT İÇİ VE YURT DIŞI EŞYA VE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-r-s-trans-uluslar-arasi-tasimacilik-ve-ticaret-limited-sirketi---mer.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-r-s-trans-uluslar-arasi-tasimacilik-ve-ticaret-limited-sirketi---mer.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.