Firma Rehberi
A PLUS MEKANİK İKLİMLENDİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SARIGÜLLÜK MH. FEVZİ ÇAKMAK BUL. NO63 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : aplus@aplusmekanik.com.tr Telefon : 3423366611 Faks : 3423364020


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı ISITMA, HAVALANDIRMA,SOĞUTMA, İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİNİN TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A PLUS MEKANİK İKLİMLENDİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A PLUS MEKANİK İKLİMLENDİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ISITMA, HAVALANDIRMA,SOĞUTMA, İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİNİN TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-plus-mekanik-iklimlendirme-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-plus-mekanik-iklimlendirme-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.