Firma Rehberi
A PAMUKKALE KARGO LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SARIGÜLLÜK MAHALLESİ 1.ÇATALKOZ MEVKİİ NO14 SEHITKAMIL/GAZİANTEP E-Posta : izmir.muhasebe@pamukkale.com.tr Telefon : 3424451200


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı KARA YOLU İLE ŞEHİRLER ARASI YÜK TAŞIMACILIĞI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A PAMUKKALE KARGO LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A PAMUKKALE KARGO LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı KARA YOLU İLE ŞEHİRLER ARASI YÜK TAŞIMACILIĞI ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-pamukkale-kargo-lojistik-ve-tasimacilik-anonim-sirketi-gaziantep-sub.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-pamukkale-kargo-lojistik-ve-tasimacilik-anonim-sirketi-gaziantep-sub.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.