Firma Rehberi
A-K KONUT YAPIM İNŞAAT HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- YEDİTEPE MH. 78 NL CD. RANA APT. NO49 ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : muratbulut27@gmail.com Telefon : +90 3422150344 Faks : 3422150344


Kategori :


Meslek Grubu :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Faaliyet Türü :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A-K KONUT YAPIM İNŞAAT HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A-K KONUT YAPIM İNŞAAT HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ ve meslek türü olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-k-konut-yapim-insaat-hizmetleri-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-a.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-k-konut-yapim-insaat-hizmetleri-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-a.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.