Firma Rehberi
A-C PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV TAŞIMACILIK İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİ MERSİN GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ AAFARTALAR BLV. SOSYAL TESİSLER 5.ADA 3.TİP NO36-37-38 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422351006 Faks : +90 3422352766


Kategori :


Meslek Grubu :

11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ

Faaliyet Türü :

11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A-C PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV TAŞIMACILIK İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİ MERSİN GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A-C PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV TAŞIMACILIK İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİ MERSİN GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ ve meslek türü olarak 11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a-c-petrol-urunleri-otomotiv-tasimacilik-insaat-gida-sanayi-ve-ticaret.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a-c-petrol-urunleri-otomotiv-tasimacilik-insaat-gida-sanayi-ve-ticaret.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.