Firma Rehberi
7KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MÜCAHİTLER MAH. 52043 NOLU SK. MEHMET KARAGÜLLE İŞ MERKEZİ APT.NO1 / 57 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : (342) 325-66-20


Kategori :


Meslek Grubu :

11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ

Faaliyet Türü :

11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


7KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 7KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ ve meslek türü olarak 11 - 11 Nolu M.G. PETROL ÜRÜNLERİ,KATI-SIVI YAKITLAR VE ENERJİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/7kita-petrolculuk-dagitim-ve-pazarlama-anonim-sirketi-telefon-ve-adres.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/7kita-petrolculuk-dagitim-ve-pazarlama-anonim-sirketi-telefon-ve-adres.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.