Firma Rehberi
7 TEPE TAKSİ TURİZM NAKLİYE TEMİZLİK OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ GAZİANTEP/ŞAHİNBEY ŞUBESİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRKG.ANTEP..ŞBYEDİTEPE MH. 73 NOLU CD. MEDİNE APT.(ALTI) NO65 ŞAHİNBEY GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-33 YOLCU TAŞIMACILIĞI - OTOBÜS TERMİNALLERİ - ÖĞRENCİ SERVİSLERİ - OTOPARK HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

2008-33 YOLCU TAŞIMACILIĞI - OTOBÜS TERMİNALLERİ - ÖĞRENCİ SERVİSLERİ - OTOPARK HİZMETLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


7 TEPE TAKSİ TURİZM NAKLİYE TEMİZLİK OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ GAZİANTEP/ŞAHİNBEY ŞUBESİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 7 TEPE TAKSİ TURİZM NAKLİYE TEMİZLİK OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ GAZİANTEP/ŞAHİNBEY ŞUBESİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 2008-33 YOLCU TAŞIMACILIĞI - OTOBÜS TERMİNALLERİ - ÖĞRENCİ SERVİSLERİ - OTOPARK HİZMETLERİ ve meslek türü olarak 2008-33 YOLCU TAŞIMACILIĞI - OTOBÜS TERMİNALLERİ - ÖĞRENCİ SERVİSLERİ - OTOPARK HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/7-tepe-taksi-turizm-nakliye-temizlik-otomotiv-ithalat-ihracat-sanayi-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/7-tepe-taksi-turizm-nakliye-temizlik-otomotiv-ithalat-ihracat-sanayi-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.