Firma Rehberi
7 KULE MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MÜCAHİTLER MAH. 52042 NOLU SK. NO1 / 37 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.7kulemuhendislik.com.tr E-Posta : 7kulemuhendislik@gmail.com Telefon : +90 3423415220 Faks : 90 3423415221


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı ŞİRKET KOMBİ VE DOĞALGAZ SİSTEMLERİNİN KLİMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİNİN PROJELERİNİN VE PROJE UYGULAMALARINI YAPMAK.DOĞALGAZ İLE İLGİLİ OLARAK PROJE VE PROJE UYGULAMALARINI YAPMAK MÜŞAVİRLİK KONTROL VE DENETİMİNİ YAPMAK İÇ TESİSAT YAPIM BAKIM VE ONARIMINI YAPMAK SERVİS HATTI YAPIM BAKIM ONARIMINI VE UYGULAMALARIN

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


7 KULE MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 7 KULE MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ŞİRKET KOMBİ VE DOĞALGAZ SİSTEMLERİNİN KLİMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİNİN PROJELERİNİN VE PROJE UYGULAMALARINI YAPMAK.DOĞALGAZ İLE İLGİLİ OLARAK PROJE VE PROJE UYGULAMALARINI YAPMAK MÜŞAVİRLİK KONTROL VE DENETİMİNİ YAPMAK İÇ TESİSAT YAPIM BAKIM VE ONARIMINI YAPMAK SERVİS HATTI YAPIM BAKIM ONARIMINI VE UYGULAMALARIN ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/7-kule-muhendislik-insaat-taahhut-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-te.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/7-kule-muhendislik-insaat-taahhut-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-te.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.