Firma Rehberi
7-24 OTOMAT SİSTEMLERİ GIDA PAZARLAMA MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 4.SK. NO6 BAŞPINAR ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423371565


Kategori :


Meslek Grubu :

09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ

Faaliyet Türü :

09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


7-24 OTOMAT SİSTEMLERİ GIDA PAZARLAMA MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 7-24 OTOMAT SİSTEMLERİ GIDA PAZARLAMA MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ ve meslek türü olarak 09 - 09 Nolu M.G. CANLI HAYVAN-HAYVANSAL ÜRÜNLER VE YEM ÜRETİCİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/7-24-otomat-sistemleri-gida-pazarlama-makine-sanayi-ve-ticaret-limited.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/7-24-otomat-sistemleri-gida-pazarlama-makine-sanayi-ve-ticaret-limited.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.