Firma Rehberi
678 AKSESUAR VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- YAPRAK MAHALLESİ İSTASYON CADDESİ NO76 FORUM GAZİANTEP AVM FFL BLOK DÜKKAN NO38 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


678 AKSESUAR VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 678 AKSESUAR VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ ve meslek türü olarak 32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/678-aksesuar-ve-tekstil-sanayi-ticaret-limited-sirketi-gaziantep-subes.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/678-aksesuar-ve-tekstil-sanayi-ticaret-limited-sirketi-gaziantep-subes.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.