Firma Rehberi
5M GRUP İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- OSMANGAZİ MAH. 56092 CAD. ÇİL APARTMANI ALTI85/B / 1 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Web5mgrup.com E-Posta : msahingunes@hotmail.com Telefon : 90 3422153625 Faks : 90 3422153692


Kategori :


Meslek Grubu :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Faaliyet Türü :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


5M GRUP İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 5M GRUP İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ ve meslek türü olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/5m-grup-insaat-muhendislik-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/5m-grup-insaat-muhendislik-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.