Firma Rehberi
5D LOJİSTİK İNŞAAT MAKİNA VE TEÇHİZAT ENERJİ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH.1 NOLU SK. NO5 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : ozahia@hotmail.com


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı KARAYOLU İLE TAŞIMACILIK LOJİSTİK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


5D LOJİSTİK İNŞAAT MAKİNA VE TEÇHİZAT ENERJİ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 5D LOJİSTİK İNŞAAT MAKİNA VE TEÇHİZAT ENERJİ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı KARAYOLU İLE TAŞIMACILIK LOJİSTİK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/5d-lojistik-insaat-makina-ve-techizat-enerji-madencilik-sanayi-ve-tica.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/5d-lojistik-insaat-makina-ve-techizat-enerji-madencilik-sanayi-ve-tica.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.