Firma Rehberi
4G MEDYA AJANS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MÜCAHİTLER MH. 6 NOLU CD. SEZEN AKSU SK. NO14 KAT4 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 3423228686 Faks : 3423228687


Kategori :


Meslek Grubu :

14 - 14 Nolu M.G. KİTAP-KAĞIT-MATBAA-GAZETE,TV,RADYO-REKLAM VE AJANSLAR

Faaliyet Türü :

ı ANASÖZLEŞMEDEKİ YAZILI HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


4G MEDYA AJANS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 4G MEDYA AJANS SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ANASÖZLEŞMEDEKİ YAZILI HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 14 - 14 Nolu M.G. KİTAP-KAĞIT-MATBAA-GAZETE,TV,RADYO-REKLAM VE AJANSLAR adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/4g-medya-ajans-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilg.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/4g-medya-ajans-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilg.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.