Firma Rehberi
4C TIBBİ ÜRÜNLER VE MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GÜVENEVLER MAH. 23 NOLU CAD.NO39 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

35 - 35 Nolu M.G. ÖZEL SAĞLIK HİZMET SUNUCULARI

Faaliyet Türü :

ı TIBBİ VE MEDİKAL ÜRÜNLERİNİN TOPTAN TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


4C TIBBİ ÜRÜNLER VE MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 4C TIBBİ ÜRÜNLER VE MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TIBBİ VE MEDİKAL ÜRÜNLERİNİN TOPTAN TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 35 - 35 Nolu M.G. ÖZEL SAĞLIK HİZMET SUNUCULARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/4c-tibbi-urunler-ve-medikal-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/4c-tibbi-urunler-ve-medikal-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.