Firma Rehberi
4 RENK TURİZM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DEĞİRMİÇEM MAHALLESİ ALİ FUAT CEBESOY . CADDE 69 / A ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : info@seyyalturizm.com.tr Telefon : 3423224248 Faks : 3423224249


Kategori :


Meslek Grubu :

13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ

Faaliyet Türü :

ı TURİZM VE ORGANİZASYON FAALİYETLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


4 RENK TURİZM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 4 RENK TURİZM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TURİZM VE ORGANİZASYON FAALİYETLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/4-renk-turizm-organizasyon-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/4-renk-turizm-organizasyon-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.