Firma Rehberi
4 İŞLEM BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MAH.MUAMMER AKSOY BULV.NİŞANTAŞI SOK. NO11F&H İŞ MRK.KAT1NO5 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 342230004 Faks : 342230004


Kategori :


Meslek Grubu :

15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER

Faaliyet Türü :

ı BAĞIMSIZ DENETİM-MALİ MÜŞAVİRLİK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


4 İŞLEM BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 4 İŞLEM BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BAĞIMSIZ DENETİM-MALİ MÜŞAVİRLİK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/4-islem-bagimsiz-denetim-ve-serbest-muhasebeci-mali-musavirlik-limited.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/4-islem-bagimsiz-denetim-ve-serbest-muhasebeci-mali-musavirlik-limited.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.