Firma Rehberi
3TEL HABERLEŞME SİSTEMLERİ İLETİŞİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. KIBRIS D. AFAK İŞ MERKEZİ K3 N16 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423251403


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ HABERLEŞME SİSTEMLERİ KURMAK, BU SİSTEMLERİ KURMAK İÇİN HER TÜRLÜ ARA. MALZEME, TEÇHİZAT, CİHAZ ALMAK, SATMAK, İTHAL VE İHRAÇ ETMEK, KİRALAMAK, SATIŞ VE PAZARLAMASINI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3TEL HABERLEŞME SİSTEMLERİ İLETİŞİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3TEL HABERLEŞME SİSTEMLERİ İLETİŞİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ HABERLEŞME SİSTEMLERİ KURMAK, BU SİSTEMLERİ KURMAK İÇİN HER TÜRLÜ ARA. MALZEME, TEÇHİZAT, CİHAZ ALMAK, SATMAK, İTHAL VE İHRAÇ ETMEK, KİRALAMAK, SATIŞ VE PAZARLAMASINI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3tel-haberlesme-sistemleri-iletisim-ve-bilisim-hizmetleri-sanayi-ticar.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3tel-haberlesme-sistemleri-iletisim-ve-bilisim-hizmetleri-sanayi-ticar.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.