Firma Rehberi
3TEKS TEKSTİL GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRKGZP ŞB2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ NO1 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3422207860 Faks : 3422207864


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı TEKSTİL SANAYİSİNDE KULLANILAN HER TÜRLÜ HAMMADDE, YARDIMCI VE KİMYEVİ MADDELERİN İTHALAT VE İHRACATI İLE YURT İÇİNDE TİCARETİNİ YAPMAK, TEKSTİL PAMUK VE YÜNLÜ KUMAŞLARI İLE İPLİK, PAMUK VE BENZERİ TEKSTİL MAMULLERİNİN PAZARLAMA, İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK, HER TÜRLÜ TEKSTİL VE KONFEK

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3TEKS TEKSTİL GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3TEKS TEKSTİL GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TEKSTİL SANAYİSİNDE KULLANILAN HER TÜRLÜ HAMMADDE, YARDIMCI VE KİMYEVİ MADDELERİN İTHALAT VE İHRACATI İLE YURT İÇİNDE TİCARETİNİ YAPMAK, TEKSTİL PAMUK VE YÜNLÜ KUMAŞLARI İLE İPLİK, PAMUK VE BENZERİ TEKSTİL MAMULLERİNİN PAZARLAMA, İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK, HER TÜRLÜ TEKSTİL VE KONFEK ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3teks-tekstil-gida-ithalat-ihracat-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-m.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3teks-tekstil-gida-ithalat-ihracat-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-m.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.