Firma Rehberi
3T MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH.ALİ FUAT CEBESOY BLV.NO35/A ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.3tmuhendislik.com.tr E-Posta : tuncer@3tmuhendIslIk.com.tr Telefon : 90 3423240757 Faks : +90 3423240666


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ DOĞAL GAZ TESİSATI,ISITMA-SOĞUTMA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN,KAT KALORİFERLERİNİN SİSTEMİNDE KULLANILAN HER TÜRLÜ BORULARIN,MAMÜL,YARI MAMÜL VE HAM HALDEKİ MALZEMELERİN,HER TÜRLÜ MOTORLARIN,MOTOR YEDEK PARÇALARININ AKSAM VE TEFERRUATLARININ İMALİ ALIM-SATIMI ŞİRKE

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3T MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3T MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ DOĞAL GAZ TESİSATI,ISITMA-SOĞUTMA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN,KAT KALORİFERLERİNİN SİSTEMİNDE KULLANILAN HER TÜRLÜ BORULARIN,MAMÜL,YARI MAMÜL VE HAM HALDEKİ MALZEMELERİN,HER TÜRLÜ MOTORLARIN,MOTOR YEDEK PARÇALARININ AKSAM VE TEFERRUATLARININ İMALİ ALIM-SATIMI ŞİRKE ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3t-muhendislik-taahhut-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-ad.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3t-muhendislik-taahhut-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-ad.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.