Firma Rehberi
3M YAPISAN İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT TEKSTİL GIDA TEMİZLİK VE PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ALLEBEN MH. ATATÜRK BLV. İSAK ÖZDİL APT. KAT1 NO5 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : 90 3422329444


Kategori :


Meslek Grubu :

22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ

Faaliyet Türü :

ı İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIMI VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3M YAPISAN İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT TEKSTİL GIDA TEMİZLİK VE PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3M YAPISAN İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT TEKSTİL GIDA TEMİZLİK VE PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIMI VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3m-yapisan-insaat-malzemeleri-nakliyat-tekstil-gida-temizlik-ve-petrol.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3m-yapisan-insaat-malzemeleri-nakliyat-tekstil-gida-temizlik-ve-petrol.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.