Firma Rehberi
3M MÜHENDİSLİK ISITMA VE SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ-HASAN ALTUN Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İBRAHİMLİ MH. 13 NOLU CD. AÇELYE KONUTLARI A BLOK NO12 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3423227438


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı KOMBİ, DOĞALGAZ SİSTEMLERİ İŞLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3M MÜHENDİSLİK ISITMA VE SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ-HASAN ALTUN Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3M MÜHENDİSLİK ISITMA VE SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ-HASAN ALTUN Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı KOMBİ, DOĞALGAZ SİSTEMLERİ İŞLERİ ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3m-muhendislik-isitma-ve-sogutma-teknolojileri-hasan-altun-telefon-ve-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3m-muhendislik-isitma-ve-sogutma-teknolojileri-hasan-altun-telefon-ve-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.