Firma Rehberi
3M JEWELRY KIYMETLİ MADEN BUJİTERİ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- BEY MAHALLESİ HÜRRİYET CADDESİ NO12/A KAT1 ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : mustafa41928@hotmail.com Telefon : +90 3422200650 Faks : 3422200650


Kategori :


Meslek Grubu :

36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ

Faaliyet Türü :

36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3M JEWELRY KIYMETLİ MADEN BUJİTERİ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3M JEWELRY KIYMETLİ MADEN BUJİTERİ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ ve meslek türü olarak 36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3m-jewelry-kiymetli-maden-bujiteri-ve-dis-ticaret-sanayi-limited-sirke.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3m-jewelry-kiymetli-maden-bujiteri-ve-dis-ticaret-sanayi-limited-sirke.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.