Firma Rehberi
3M HALI MAKİNA YEDEK PARÇALARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SOSYAL TESİSLERİ İTFAYE YANI NOC/12 BAŞPINAR ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.ozeren.com E-Posta : info@ozeren.com,mustafa@ozeren.com Telefon : (342) 337-40-17 Faks : 342337


Kategori :


Meslek Grubu :

25 - 25 Nolu M.G. MAKİNA VE MAKİNA YEDEK PARÇALARI

Faaliyet Türü :

ı MAKİNE YEDEK PARÇALARI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3M HALI MAKİNA YEDEK PARÇALARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3M HALI MAKİNA YEDEK PARÇALARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı MAKİNE YEDEK PARÇALARI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 25 - 25 Nolu M.G. MAKİNA VE MAKİNA YEDEK PARÇALARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3m-hali-makina-yedek-parcalari-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3m-hali-makina-yedek-parcalari-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.