Firma Rehberi
3K MÜHENDİSLİK MAKİNA MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 25 ARALIK SANAYİ SİTESİ 16 ADA NO8 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3423242340


Kategori :


Meslek Grubu :

26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ İNŞAAT VE İŞ MAKİNELERİ CİHAZLAR İLE BUNLARA AİT YEDEK PARÇALARI TEÇHİZAT VE EKİPMANLARIN İMALATINI ALIMINI SATIMINI PAZARLAMASINI İTHALAT İHRACATINI VE DAHİLİ TİCARETİNİ YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3K MÜHENDİSLİK MAKİNA MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3K MÜHENDİSLİK MAKİNA MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ İNŞAAT VE İŞ MAKİNELERİ CİHAZLAR İLE BUNLARA AİT YEDEK PARÇALARI TEÇHİZAT VE EKİPMANLARIN İMALATINI ALIMINI SATIMINI PAZARLAMASINI İTHALAT İHRACATINI VE DAHİLİ TİCARETİNİ YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3k-muhendislik-makina-medikal-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3k-muhendislik-makina-medikal-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.