Firma Rehberi
3GEN PLASTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GAZİLER CD. ORHAN BİLEN SK. NO5 POSTAKODU27010 ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : albyaram_1905@hotmail.com


Kategori :


Meslek Grubu :

23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI

Faaliyet Türü :

ı PLASTİK TEKSTİL VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3GEN PLASTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3GEN PLASTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı PLASTİK TEKSTİL VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3gen-plastik-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adre.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3gen-plastik-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adre.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.