Firma Rehberi
3E BOYA YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- BUDAK MH. GAZİMUHTARPAŞA BUL. NO55/A-B ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423216452


Kategori :


Meslek Grubu :

22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ

Faaliyet Türü :

ı İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIMI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3E BOYA YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3E BOYA YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIMI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3e-boya-yapi-malzemeleri-insaat-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-tele.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3e-boya-yapi-malzemeleri-insaat-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-tele.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.