Firma Rehberi
3D OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KÜSGET OTO YEDEK PARÇACILAR SİTESİ 81 NL.CD.NO9 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : 90 3422382807 Faks : 90 3422352807


Kategori :


Meslek Grubu :

742 OTO YEDEK PARÇA SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ TAŞITINYEDEK PARÇASO ,OTO LASTİĞİ,AKSESUAR VE KAROSER MALZEMELERİNİN ALIM,SATIMI İTHALAT-İHRACAT,HER TÜRLÜ İŞ MAKİNALARI ,TARIM MAKİNALARI VE EKİPMANLARI,KARA TAŞIT ARAÇLARI,DAMPEY VE TREYLERİN DAHİLDE VE HARİÇTE ALIM,SATIMI,HER TÜRLÜ İNŞAAT MALZEMELERİ,HALICILIK,DER

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3D OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3D OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ TAŞITINYEDEK PARÇASO ,OTO LASTİĞİ,AKSESUAR VE KAROSER MALZEMELERİNİN ALIM,SATIMI İTHALAT-İHRACAT,HER TÜRLÜ İŞ MAKİNALARI ,TARIM MAKİNALARI VE EKİPMANLARI,KARA TAŞIT ARAÇLARI,DAMPEY VE TREYLERİN DAHİLDE VE HARİÇTE ALIM,SATIMI,HER TÜRLÜ İNŞAAT MALZEMELERİ,HALICILIK,DER ve meslek türü olarak 742 OTO YEDEK PARÇA SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3d-otomotiv-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-terk--telefon-ve-adres-b.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3d-otomotiv-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-terk--telefon-ve-adres-b.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.