Firma Rehberi
3B MOBİLYA DEKORASYON GIDA TEKSTİL TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İSTİKLAL MH.150 NOLU CD. N21 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3423375790


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı MOBİLYA VE DEKORASYON İŞLERİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3B MOBİLYA DEKORASYON GIDA TEKSTİL TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3B MOBİLYA DEKORASYON GIDA TEKSTİL TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı MOBİLYA VE DEKORASYON İŞLERİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3b-mobilya-dekorasyon-gida-tekstil-tasimacilik-turizm-sanayi-ve-ticare.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3b-mobilya-dekorasyon-gida-tekstil-tasimacilik-turizm-sanayi-ve-ticare.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.