Firma Rehberi
3A ELEKTRİK TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK İNŞAAT MEKANİK TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MÜCAHİTLER MAH. 9. CADDE NAZLI APT NO5 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : uguryilmaz@3atelekom.com Telefon : (342) 324-39-39 Faks : (342) 324-40-04


Kategori :


Meslek Grubu :

29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER

Faaliyet Türü :

29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3A ELEKTRİK TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK İNŞAAT MEKANİK TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3A ELEKTRİK TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK İNŞAAT MEKANİK TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER ve meslek türü olarak 29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3a-elektrik-telekomunikasyon-elektronik-insaat-mekanik-taahhut-muhendi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3a-elektrik-telekomunikasyon-elektronik-insaat-mekanik-taahhut-muhendi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.