Firma Rehberi
3 S GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ- MERKEZİ ADANA/GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MREMEK MH. BARIŞ BLV. NO31/1-ADANA ŞBGAZİMUHTARPAŞA BLV. HALI SARAYI NO21 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3423240444


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı GÜMRÜK MUAMELELERİ VE İŞ TAKİBİ. İLE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3 S GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ- MERKEZİ ADANA/GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3 S GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ- MERKEZİ ADANA/GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı GÜMRÜK MUAMELELERİ VE İŞ TAKİBİ. İLE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3-s-gumruk-musavirligi-limited-sirketi--merkezi-adana-gaziantep-subesi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3-s-gumruk-musavirligi-limited-sirketi--merkezi-adana-gaziantep-subesi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.