Firma Rehberi
3 N SAĞLIK HİZMETLERİ VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MÜCAHİTLER MH. MH. 9 NOLU CD. GÜMÜŞ BURUN İŞ MRK. NO3 KAT5 D37 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : 3nsaglik@3nsaglik.com Telefon : +90 3422312642 Faks : 3422314261


Kategori :


Meslek Grubu :

35 - 35 Nolu M.G. ÖZEL SAĞLIK HİZMET SUNUCULARI

Faaliyet Türü :

ı TIBBİ MALZEMELERİ TİCARETİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3 N SAĞLIK HİZMETLERİ VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3 N SAĞLIK HİZMETLERİ VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TIBBİ MALZEMELERİ TİCARETİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 35 - 35 Nolu M.G. ÖZEL SAĞLIK HİZMET SUNUCULARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3-n-saglik-hizmetleri-ve-turizm-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adr.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3-n-saglik-hizmetleri-ve-turizm-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adr.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.