Firma Rehberi
3 M GRUP TURİZM GIDA İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- OSMANGAZİ MH.1 NL CD. NO21 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422152707


Kategori :


Meslek Grubu :

08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING

Faaliyet Türü :

ı TURİZM RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3 M GRUP TURİZM GIDA İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3 M GRUP TURİZM GIDA İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TURİZM RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3-m-grup-turizm-gida-insaat-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3-m-grup-turizm-gida-insaat-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.