Firma Rehberi
3-GEN OTOMOTİV TURİZM VE SEYAHAT OTO KİRALAMA TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- AYDINLAR MAH. BAHATTİN NAKIPOĞLU BUL. GAZİANTEP OTO CENTER A BLOK NO6 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : husamettin.yabas@hotmail.com Telefon : +90 3423224090 Faks : +90 3423224093


Kategori :


Meslek Grubu :

10 - 10 Nolu M.G. OTOMOTİV SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı OTOMOBİL ALIM SATIMI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3-GEN OTOMOTİV TURİZM VE SEYAHAT OTO KİRALAMA TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3-GEN OTOMOTİV TURİZM VE SEYAHAT OTO KİRALAMA TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı OTOMOBİL ALIM SATIMI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 10 - 10 Nolu M.G. OTOMOTİV SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3-gen-otomotiv-turizm-ve-seyahat-oto-kiralama-tasimacilik-insaat-sanay.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3-gen-otomotiv-turizm-ve-seyahat-oto-kiralama-tasimacilik-insaat-sanay.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.