Firma Rehberi
3 BAY GAYRİMENKUL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- EMEK MAH. 19 NOLU SOK. NO17/1 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.3bay.com.tr E-Posta : ibrahim.yigit@3bay.com.tr Telefon : 90 3423426666 Faks : 90 3423411747


Kategori :


Meslek Grubu :

15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER

Faaliyet Türü :

ı HER NEVİ GAYRİMENKUL MALLARIN ŞİRKET VEYA BAŞKASI NAMINA ALIMI SATIMI PAZARLAMASI VE İŞTİGAL EDER VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3 BAY GAYRİMENKUL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3 BAY GAYRİMENKUL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER NEVİ GAYRİMENKUL MALLARIN ŞİRKET VEYA BAŞKASI NAMINA ALIMI SATIMI PAZARLAMASI VE İŞTİGAL EDER VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3-bay-gayrimenkul-ve-danismanlik-hizmetleri-limited-sirketi-telefon-ve.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3-bay-gayrimenkul-ve-danismanlik-hizmetleri-limited-sirketi-telefon-ve.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.