Firma Rehberi
3 BAY EMLAK PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KARATAŞ MAH. 400 NOLU CADDE NO.19A/D ŞAHİNBEY GAZİANTEP Webhttp//www.3bay.com.tr E-Posta : muhasebe@3bay.com.tr Telefon : 90 (342) 371-11-11 Faks : 90 (342) 371-11-00


Kategori :


Meslek Grubu :

15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER

Faaliyet Türü :

ı GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK EKSPERTİZ FAALİYETLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


3 BAY EMLAK PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 3 BAY EMLAK PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK EKSPERTİZ FAALİYETLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/3-bay-emlak-pazarlama-ve-dis-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/3-bay-emlak-pazarlama-ve-dis-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.