Firma Rehberi
2OLM KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GÜVENEVLER MAH. HOCA AHMET YASEVİ CAD. NO25/B ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : (342) 999-19-29 Faks : (342) 999-19-29


Kategori :


Meslek Grubu :

23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI

Faaliyet Türü :

ı Sanayide kullanım amaçlı plastik poşet, çanta, torba, çuval, vb. ambalaj malzemelerinin toptan ticareti VE ŞİRKET SÖZLEŞMESİNDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2OLM KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2OLM KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Sanayide kullanım amaçlı plastik poşet, çanta, torba, çuval, vb. ambalaj malzemelerinin toptan ticareti VE ŞİRKET SÖZLEŞMESİNDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2olm-kimya-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgiler.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2olm-kimya-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgiler.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.