Firma Rehberi
2M İKLİMLENDİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GAZİ MAH. ÖMER ASIM AKSOY CAD. NO33/B ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : mustafa@uygurmuhendislik.com Telefon : (342) 336-00-02 Faks : 3423360002


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı DOĞAL GAZ MALZEMESİ ALIM SATIMI DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2M İKLİMLENDİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2M İKLİMLENDİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı DOĞAL GAZ MALZEMESİ ALIM SATIMI DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2m-iklimlendirme-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2m-iklimlendirme-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.