Firma Rehberi
2M EĞİTİM HİZMETLERİ BİLGİSAYAR GIDA TEKSTİL BASIN YAYIN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. 1 NOLU CD. GÖKSEVEN İŞ MRK. K1 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3429999999


Kategori :


Meslek Grubu :

39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Faaliyet Türü :

ı ŞİRKET EĞİTİM, ÖĞRETİM HİZMETLERİ KONUSUNDA TÜRKİYE CUMHURİYETİ KANUNLARININ İZİN VERDİĞİ HER SEVİYEDE ANA OKULU, İLKÖĞRETİM OKULU, LİSE, YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE AÇABİLİR İŞLETEBİLİR VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2M EĞİTİM HİZMETLERİ BİLGİSAYAR GIDA TEKSTİL BASIN YAYIN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2M EĞİTİM HİZMETLERİ BİLGİSAYAR GIDA TEKSTİL BASIN YAYIN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ŞİRKET EĞİTİM, ÖĞRETİM HİZMETLERİ KONUSUNDA TÜRKİYE CUMHURİYETİ KANUNLARININ İZİN VERDİĞİ HER SEVİYEDE ANA OKULU, İLKÖĞRETİM OKULU, LİSE, YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE AÇABİLİR İŞLETEBİLİR VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2m-egitim-hizmetleri-bilgisayar-gida-tekstil-basin-yayin-insaat-turizm.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2m-egitim-hizmetleri-bilgisayar-gida-tekstil-basin-yayin-insaat-turizm.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.