Firma Rehberi
2H TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 5.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 83543 NOLU CADDE NO3 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : info@2hexim.com Telefon : 90 3423238321 Faks : 90 3423238322


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ YÜN SENTETİK AKRİLİK PAMUK İPLİĞİ VE KARIŞIMLARDAN HER TÜRLÜ HALI YOLLUK KİLİM BATTANİYE TRİKO TEKSTİL KUMAŞ KONFEKSİYON HAVLU İPLİK JÜT ÇORAP VE TEKSTİL DESENİ İMALATI TİCARETİ İTHALATI İHRACATINI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSULAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2H TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2H TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ YÜN SENTETİK AKRİLİK PAMUK İPLİĞİ VE KARIŞIMLARDAN HER TÜRLÜ HALI YOLLUK KİLİM BATTANİYE TRİKO TEKSTİL KUMAŞ KONFEKSİYON HAVLU İPLİK JÜT ÇORAP VE TEKSTİL DESENİ İMALATI TİCARETİ İTHALATI İHRACATINI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSULAR ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2h-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgiler.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2h-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgiler.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.