Firma Rehberi
2H TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAŞPINAR ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRKGAZİANTEP ŞB4.ORG.SAN.BÖL. VALİ M.LUTFULLAH BİLGİN BUL. NO9 BAŞPINAR ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423238320 Faks : +90 3423238322


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı HALI KİLİM BATTANİYE İMALAT TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2H TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAŞPINAR ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2H TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAŞPINAR ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HALI KİLİM BATTANİYE İMALAT TİCARETİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2h-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-baspinar-subesi-telefon-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2h-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-baspinar-subesi-telefon-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.