Firma Rehberi
2D YAŞAR YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MAH. KIBRIS CAD. ENDER İŞ MERK. KAT.8/59 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER

Faaliyet Türü :

29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2D YAŞAR YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2D YAŞAR YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER ve meslek türü olarak 29 - 29 Nolu M.G. ALT-ÜST YAPI İŞLERİ VE KOOPERATİFLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2d-yasar-yapi-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2d-yasar-yapi-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.