Firma Rehberi
2CAN YAPI PVC ALÜMİNYUM YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 8 ŞUBAT MAH. 94 NOLU CAD.NO6/A ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : muammer344@gmail.com Faks : (342) 220-07-55


Kategori :


Meslek Grubu :

23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI

Faaliyet Türü :

ı Plastikten/PVC den kapı, pencere, bunların kasaları, pervazları, kapı eşikleri, vb. imalatı ve şirket sözleşmesindeki diğer hususlar

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2CAN YAPI PVC ALÜMİNYUM YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2CAN YAPI PVC ALÜMİNYUM YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Plastikten/PVC den kapı, pencere, bunların kasaları, pervazları, kapı eşikleri, vb. imalatı ve şirket sözleşmesindeki diğer hususlar ve meslek türü olarak 23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2can-yapi-pvc-aluminyum-yapi-malzemeleri-sanayi-ve-ticaret-limited-sir.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2can-yapi-pvc-aluminyum-yapi-malzemeleri-sanayi-ve-ticaret-limited-sir.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.