Firma Rehberi
2B MÜHENDİSLİK MAKİNE İNŞAAT TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ BİRECİK/ŞANLIURFA GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- BATIKENT MH. KÜRŞAT TÜZMEN CD. 15 NOLU SK. NO7 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423416405 Faks : 90 3423416406


Kategori :


Meslek Grubu :

27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI

Faaliyet Türü :

27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2B MÜHENDİSLİK MAKİNE İNŞAAT TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ BİRECİK/ŞANLIURFA GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2B MÜHENDİSLİK MAKİNE İNŞAAT TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZİ BİRECİK/ŞANLIURFA GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI ve meslek türü olarak 27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2b-muhendislik-makine-insaat-tarim-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-m.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2b-muhendislik-makine-insaat-tarim-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-m.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.