Firma Rehberi
2A TASARIM PLANLAMA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP PRIMEMALL ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- OSMAN GAZİ MH. NECMETTİN ERBAKAN CD. 33 NOLU SK. NO71 ZEMİN KAT MAĞAZA B1-S-34 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : k.mert@2aplanlama.com Telefon : 3422152490 Faks : 3422152085


Kategori :


Meslek Grubu :

21 - 21 Nolu M.G. KONFEKSİYON-HAZIR GİYİM PERAKENDE SATIŞ MAĞAZALARI

Faaliyet Türü :

ı GİYİM EŞYASI TİCARETİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2A TASARIM PLANLAMA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP PRIMEMALL ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2A TASARIM PLANLAMA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP PRIMEMALL ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı GİYİM EŞYASI TİCARETİ. ve meslek türü olarak 21 - 21 Nolu M.G. KONFEKSİYON-HAZIR GİYİM PERAKENDE SATIŞ MAĞAZALARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2a-tasarim-planlama-danismanlik-egitim-ve-turizm-ticaret-limited-sirke.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2a-tasarim-planlama-danismanlik-egitim-ve-turizm-ticaret-limited-sirke.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.