Firma Rehberi
29 EKİM RESTAURANT VE KAFE İŞLETMECİLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRKÇUKUR MH.GAZİLER CD.ÇEKEMOĞLU ÇIKMAZI NO4 ŞB. FEVZİ ÇAKMAK BLV.NO30/C MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422302766 Faks : +90 3422308891


Kategori :


Meslek Grubu :

08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ RESTAURANT,KAFETERYA İŞLETMECİLİĞİ,HAZIR YEMEK İMALATI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


29 EKİM RESTAURANT VE KAFE İŞLETMECİLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 29 EKİM RESTAURANT VE KAFE İŞLETMECİLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ RESTAURANT,KAFETERYA İŞLETMECİLİĞİ,HAZIR YEMEK İMALATI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/29-ekim-restaurant-ve-kafe-isletmeciligi-limited-sirketi-telefon-ve-ad.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/29-ekim-restaurant-ve-kafe-isletmeciligi-limited-sirketi-telefon-ve-ad.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.